עבודות צבע עם חומרים דקורטיביים

כאשר מחליטים לצבוע או לבצע עבודות צבע עם חומרים דקורטיביים את הבית, וילה, או עסק, חשוב לבחור בעל מקצוע איכותי, כמו כן חומרי גלם איכותיים לביצוע עבודות הצבע.

החל מההכנות לעבודת הצבע הכולל עטיפה של הציוד האישי שלכם , ועד עטיפת הדלתות והמשקופים.

הדבר השני בהכנות לעבודות צבע הם התיקונים בקירות.

הקיר מתקלף? סדקים בקיר?  נפיחויות בקיר? רטיבות מעל הפאנלים? את כל זה נצטרך לאתר ולטפל בשורש הבעיה לפני הצביעה.

אם מדובר בנפיחות בקיר או מעל הפאנלים כנראה שיש לחות או מים בסביבה, אם מדובר בוילה עם קיר שפונה לגינה, כנראה שמדובר בזליגה של מים מהגינה לתוך הבית, ולכן עבודות הצבע במקרה הזה לא יעזורו, לשם כך יש פתרונות שונות ומגוונות לטיפול בבעיה, אני אגיע למקום ואבחן את האפשרויות בטיפול בחומר הנכון.

הכנת הבית לצביעה

לרוב הקירות בבית במצב סביר, רק חורים של מסמרים וברגים מתמונות ישנות, חורים שסתמו אבל בצורה לא מקצועית. כאן אנחנו נכנס לתמונה, נתקן בצורה מקצועית עם חומרים יעודיים, נשפשף ונכין לצביעה כללית ואחידה. באיכות הצבע אין לחסוך ולכן כדאי להשתמש בצבעים איכותיים וחברות ידועות כגון טמבור ונירלט.

צבע חיצוני שונה מצבע פנימי

צבע חיצוני שונה בתכליתו לצבע פנימי ולכן אין לצבוע קירות חיצוניים עם צבעים לקירות פנים. חשוב לצבוע תקרות וחדרים רטובים בצבעים טבעיים כגון סיד, או צבעים דוחי עובש ופטריות למקלחות. ניתן להחליק קירות ע”י שפכטל וליצור קירות חלקים ואסתטיים. לדוגמה: בעבר הייתה מודה של שפריץ והיום האופנה השתנתה, רוב האנשים רוצים להסיר את השפריץ ולהגיע לקירות חלקים, אנו עושים זאת גם.

עבודות צבע וקירות דקורטיביים:

שליכט (טיח) אקרילי, סטוקו חלק, וחומרים חדשניים שונים לעיצובים שונים.

ע”י שימוש בחומרים דקורטיביים אפשר ליצור תחושות או עיצובים לדוגמה: שטח חולי, הרגשה של חצר, הרגשה של ים ועוד..

ניתן ליצור קשר ואגיע כדי להמליץ על החומרים והטקסטורות השונות

אזורי הפעילות של חברת הקבלנים

חברת הקבלנים פועלת בעיקר באזור מרכז הארץ ונותנת מענה לוגיסטי מהיר ואיכותי לכל מי שגר בערים במרכז הארץ , השרון , גוש דן ודרומה עד גדרה. ומחפש בגוגל את המושגים קבלן שיפוצים בחולוןקבלן שיפוצים בראשון לציון  וקבלן שיפוצים באשדוד אך פועלת גם בעיר רחובות, יבנה, גדרה ואשקלון

התמחויות עיקריות של חברת הקבלנים : שיפוץ אמבטיה | עבודות ריצוף | עבודות גמר | עבודות אינסטלציה