עבודות טיח על ידי איש מקצוע

טיח הוא מרכיב חשוב מאוד בכל תהליך בנייה, הן בהיבט הפונקציונלי והן בהיבט האסתטי. הטיח הוא שכבת הבנייה שמצפה את קירות הבטון ויוצרת את הבידוד של הקיר מהסביבה החיצונית. טיח איכותי יוכל להציג עמידות טובה מפני רטיבות וקילוף, והוא יכול גם להשפיע מאוד על האסתטיקה של הבית ועל האווירה בבית. עבודות טיח הן עבודות רחבות יותר מאשר מריחת הטיח עצמו על הקיר, תהליך שאותו מקדים תהליך ליטוש והכנת קיר הבטון למריחת הטיח, ולאחר מכן ליטוש הטיח והחלקתו בצורה אסתטית.

תהליך המורכב ממספר שלבים נפרדים ומשלימים

התהליך של עבודות טיח כולל מספר שלבים המתחילים בהכנת קיר הבטון והחלקתו, מריחת שכבת חומר מחבר, יישום הטיח במספר שכבות, החלקת שכבת הטיח וליטוש מדוייק והומוגני, יישום צבע על שכבת הטיח וגימור סופי של הקיר. המדובר בעבודה מאוד לא טכנולוגית, אבל מאוד מאוד מקצועית, הדורשת ניסיון רב, היכרות עם התנאים הטובים ביותר לביצוע הטיח, וכמובן ביצוע העבודה עצמה, היכרות עם חומרי הגלם הנדרשים וכדומה.

שכירת איש מקצוע לניהול הפרויקט כולו

כדי להבטיח שתזכו לרמת הגימור הגבוהה ביותר, למקסימום אסתטיקה וגם לטיח איכותי שייצור בידוד עמיד בין פנים הבית ובין קירות הבטון והסביבה החיצונית ובהנחה שהגעתם אלינו בשל היותכם מתגוררים במרכז הארץ, חשוב מאוד לבחור איש מקצוע המתמחה בתחום זה הפועל בעיקר באזור המרכז, אותו תוכלו להזמין בעצמכם, או להטיל את המשימה על קבלן שיפוצים במרכז או אדריכל שמנהל עבורכם את כל תהליך הבנייה. באופן עקרוני, במקום לבחור אנשי מקצוע בנפרד, ולעבור תהליך מסורבל של בחינת אנשי המקצוע, קבלת הצעות מחיר וקבלת החלטות בנושא, הדבר הנכון ביותר לעשות הוא למצוא אדם מקצועי עם הידע הנכון, הפועל באזור שלכם שינהל עבורכם את הפרויקט כולו.

בחינת כלל האפשרויות העומדות בפניכם

כמו כן, חשוב לבחון את כלל האפשרויות העומדות בפניכם לפני שמתבצעות עבודות טיח, ולגבש את התוצאה הסופית הרצויה לכם. כך למשל, ישנה האפשרות ליישם טיח צבעוני (שליכט צבעוני) שיכול להעניק תרומה משמעותית לעיצוב והאווירה בבית, לבצע גימור באמצעות צבע מגנטי, לבחור גוון צבע מאוד מיוחד לקירות וכדומה, ואת כל אלה יוכל לחשוף בפניכם איש המקצוע המתאים.

אזורי הפעילות של חברת הקבלנים

חברת הקבלנים פועלת בעיקר באזור מרכז הארץ ונותנת מענה לוגיסטי מהיר ואיכותי לכל מי שגר בערים במרכז הארץ , השרון , גוש דן ודרומה עד גדרה ומחפש בגוגל את המושגים קבלן שיפוצים בחולוןקבלן שיפוצים בראשון לציון  וקבלן שיפוצים באשדוד אך פועלת גם בעיר רחובות, יבנה, גדרה ואשקלון