עבודות נגרות בבית ובמטבח בפרט

רק מעטים מתגוררים בישראל בבתי עץ, אולם עבודות נגרות בהחלט חיוניות גם בבתים המודרניים ביותר. עבודות נגרות בבית ובמטבח בפרט יכולים לשפר את איכות החיים, להכניס סגנון כפרי או קווי וינטג' מדהימים. חברת "הקבלנים" בניהולו של הנדסאי בניין עתיר ניסיון, מתמחה בתכנון שיפוץ, פיקוח בניה ושדרוג דירות ובתים בליווי אישי ושיתוף פעולה רציף, עם כל לקוח ולקוח.

נגרות שהיא אומנות

פתרונות מודרניים מאפשרים כיום לנגרים לחתוך עצים ביתר קלות, לעבד גם את הקשוח שבגזעים ולמקסם את השימוש בחומר הגלם הטבעי. אולם לצד פתרונות טכנולוגיים, מסורים חזקים ומלטשות מדויקות, בל נשכח כי בנגרות ישנו ממד חזק של אומנות. עבודות נגרות בבית צריכות להיות מתוכננות היטב, אולם נגר שבנוסף לטכניקה רואה בעצמו אמן של עץ, יוכל להשיג תוצאות מיוחדות במינן, מרהיבות ומעוררות השראה.

עץ מלא או עץ מעובד

בתכנון של עבודות נגרות בבית (ובמטבח בפרט), אפשר להביא בחשבון מגוון רחב של חומרי גלם. מצד אחד, יש אפשרות להשתמש בעץ מלא. מצד שני, ניתן להשתלב בעצים שעברו עיבוד, למשל כדי לשפר את עמידותם כנגד מים, לשפר את עמידותם בפני מזיקים או על מנת להוזיל את עלויות הייצור. לכל בחירה יתרונות וחסרונות ולכן, לפני שמתחילים עם עבודות נגרות כדאי לבחון חלופות ולהתייעץ עם אנשי מקצוע מנוסים. דלתות, משקופים, ארונות, מטבחים, עבודות נגרות בליווי מפקח בניה או הנדסאי בניין יספקו לכם איכות חיים ויופי מרהיב, סביבכם בבית.

גם לכם מגיע – סוד המטבח המושלם

מטבח מושלם הוא קודם כל מטבח שתוכנן לצרכים שלכם. הוא צריך להתאים לתקציב שלכם, להתאים לסגנון הבית שלכם, למאפיינים אדריכליים, לפונקציונליות המועדפת. הוא מיוצר מעץ איכותי, מפרזול מעולה, מהקפדה על כל פרט ופרט.

אז מה כל כך מיוחד בחברת "הקבלנים"? החברה בהנהלת אלקלעי משה חרטה על דגלה עבודה מקצועית לאורך כל הדרך. בכל הכנת תוכנית בניה, בכל שיפוץ, התקנה ובניה, ללקוח ברור בדיוק מהי המקצועיות שעומדת לרשותו ומה הוא צפוי לקבל. תיאום מלא של ציפיות והבנה מלאה של מטרותיו וצרכיו של כל לקוח הביאו ללקוחות מרוצים מעל ל-10 שנים (מאשקלון ועד נתניה). מנהל החברה בעל הכשרת הנדסאי בניין עובד אך ורק עם מעצבים נבחרים, ספקי משנה ומומחי שיפוץ ובוני מטבחים מהשורה הראשונה. כקבלן שיפוצים בוגר קורס מקיף וניסיון עשיר – גם לכם מגיע לפצח את הסוד ולקבל מטבח מושלם ועבודות נגרות מהטוב ביותר

הערות מושבתות.