חֶברָה
_

אודות
“הקבלנים” אלקלעי משה.

הנדסאי בניין אשר סיים את לימודיו במכללה למנהל בנוסף בוגר מכללת מלט”ש קבלן שיפוצים רשום
מצוינות הם השם הראשון לחברת “הקבלנים” כבר בתהליך התכנון, אני חלק מכם.
פגישות עם המהנדסים, המעצבים, בעלי המקצוע, אהיה שם לתת את חוות דעתי המקצועית, על מנת לגרום לכם חווית שיפוץ קלה ונעימה.

אני חי את הפילוסופיה של “בנייה ביושר.”

מחויבות זו למצוינות, מסמלי הפילוסופיה של עשיית העסקים שלי. זה מבטא את הערכים הבסיסיים שלי של עבודה קשה, יושר והגינות. זה מזכיר לי להרחיב את הכבוד לכל בני האדם ולכבד את הייחודיות שלהם. זה אומר להקשיב למילוי ההתחייבויות שלי. היושרה שלי נמדדת באיכות, אמת, כבוד ואחדות לכולם.

איכות

איכות מגדירה את הסטנדרטים של מצוינות. בין אם זה מצא בתזמון המדויק שלנו, , סגנון הניהול שלי עומד כסמל של איכות, ועבודה מהמדרגה הראשונה, זמן רב לאחר שכל בעלי המלאכה סיימו את העבודה.

אחדות ושלמות

זה מדבר על הדרך בה אני פועל כעסק. שיתוף פעולה, עם דגש על עבודת צוות מתמיד-מאפשרת ל”הקבלנים” להשיג הגשמת לקוחות והצלחה. זה אומר נאמנות זה לזה ויד לעזרה או הצעה בעת צורך. אני נחוש לפעול באיכות ויושרה מוחלטת, חיזוק מוניטין שנבנה על ערכים אלה. מילות אלה פועלים כתזכורת יומית של איך אני מחפש לעשות עסקים. המטרה שלי היא, שהפעולות שלי תהיה להדגים ערכים אלו, להבדיל אותי מהמתחרים שלי ולהגן על האינטרסים של אלה שאני משרת. כאשר הלקוחות שלי ממליצים, נצליח. אנחנו בבירור הביצועים שלי על ידי יצירת יחסים ארוכים טווח עם עובדים ולקוחות, הבנה ועולה על ציפיות של לקוח, ונכנס בכל הזדמנות עם רוח של תקשורת פתוחה, חדשנות ויושרה.

אמת וכבוד


זה מגדיר את המחויבות שלי לשותפים-העם שלנו שאיתם אנו שותפים בשם כולל הלקוח הבעלים, קבלני המשנה, אדריכלים, הספקים והקהילה. אני מחויב לעבודה משותפת, המכבדת את האינטרסים של כולם ושמירה על סדר יום משותף להגשמת חוזה. אני מאמין כי מאמץ מוגבר בשם הלקוחות שלי -יגרום שיטות עסקיות הוגנות, תקשורת פתוחה, ורמות אמון במערכות היחסים שלנו.

אזורי הפעילות העיקריים שלנו

אנו פועלים ונותנים שירות בזמינות גבוהה עד מיידית   מאזור נתניה ועד אשקלון

ENGINEERS
_

Our Team

Meet the team of engineers

Pellentesque in ipsum id orci porta dapibus. Vivamus suscipit tortor eget felis porttitor volutpat. Curabitur aliquet quam id dui posuere blandit. Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim.

John Carter

Construction Manager

Andy Cage

Project Menager

Jack Hitman

Senior Architect

Mike Larsen

Modeling Engineer

WHY US ?
_

מדוע לבחור בנו?

אלקלעי משה הנדסאי בניין וקבלן שיפוצים רשום אשר ינעים לכם את חווית השיפוץ ברמה אחרת

92

בְּנִיָה

87

שיפוץ

78

הַנהָלָה

89

בִּניָן