שיפוץ בתים, דירות, משרדים ,בתי עסק וחברות

משלב התכנון ועד לסיום הביצוע

קיבלתם החלטה: משפצים! את הבית, הדירה, המשרד או העסק, בכל אחד מהמקרים מלווה אתכם התרגשות וציפייה אך, בואו נודה: גם חשש לא קטן!

השיפוץ הזה שכל כך התכוננתם לקראתו הוא יקר לליבכם אך לא פחות לכיסכם. לכן, חשוב ביותר לבחור את הטובים ביותר, אלו אשר ילוו אתכם באופן רציף, מקצועי וסבלני תוך עמידה בלוחות הזמנים ובתאום מלא אתכם ו/או עם האדריכל שלכם.

קבלן שיפוצים – תכנון, ניהול, ברמת ביצוע וגימור גבוה ביותר – הכל על התהליך

שלב א

  • לא מתפתים לוותר על שלב התכנון, בשום אופן! תכנון נכון ומדוקדק יבטיח ביצוע מדויק ומחייב ובוודאי יתרום לראייה הכוללת שלכם לגבי התוצאה הסופית של הפרויקט.
  • פגישה עם הלקוח/אדריכל על מנת להבין לעומק את הרצונות: מתוך ניסיוננו הרב למדנו כי לעיתים הלקוח רואה בעיני רוחו את המוצר המוגמר אך לא תמיד יודע להביעו במילים, יש לנו את היכולת והייחודיות להבין מעבר למילים ,להציע ולהדגים ללקוח מגוון אפשרויות עד אשר קולעים לרצונו.

בשלב זה רצוי להחליט אם פונים לאדריכל /מעצב פנים לצורך תכנון מפורט של השיפוץ או שמא, כמו במקרה שלנו, קבלן השיפוצים עובד בשיתוף פעולה מלא עם צוות אדריכלים היכול להציע פתרונות יצירתיים וחלופות איכותיות וזולות יותר.

אנו ממליצים לנהל תקציב ותוכנית עבודה על מנת לשמור על מסגרת השקעה מוגדרת, ידועה וקבועה

שלב ב – הריסה, פינוי פסולת ובנייה

זהו השלב הארוך וראוי להתכונן: גם המלכלך ביותר, אנו נערכים לקראתו ביסודיות על מנת לשמור על הרהיטים ושאר חפצי המקום.

פינוי הפסולת נעשה תוך כדי ההריסה וזאת על מנת להפוך את השלב המורכב הזה לנסבל עד כמה שניתן.

אחרי פינוי הפסולת מגיע שלב הבנייה בו מתבצעות כל עבודות הבנייה שתוכננו: עבודות אינסטלציה וחשמל, בניית קירות, טיח, בלוקים, ריצוף, בניית בגבס וכו', הכל על פי התכנון המוקדם.

שלב ג

הגענו לשלב הסופי והכייפי של השיפוץ: עבודות צבע ואפקטים, החלקת הקירות והתקרות,טיח דקורטיבי אם כך נבחר,התקנת גופי תאורה וכדומה. במילים אחרות, כל האלמנטים והעיצובים שנבחרו מלכתחילה וכל זאת עד לסיום מושלם של בחירתכם.