הכירו את הקבלנים

הכירו את הקבלנים

בראש חברת הקבלנים, עומד מר' אלקלעי משה, בוגר מכללת מלט"ש קבלן שיפוצים מומחה לעבודות השיפוץ השונות

מצוינות הם השם הראשון לחברת הקבלנים כבר בתהליך התכנון, הופכת החברה לחלק מכם !
פגישות עם המהנדסים, המעצבים, בעלי המקצוע, אהיה שם לתת את חוות דעתי המקצועית, על מנת לגרום לכם חווית שיפוץ קלה ונעימה.

אנו חיים את הפילוסופיה של "בנייה ביושר"

מחויבות זו למצוינות, מסמלי הפילוסופיה של עשיית העסקים שלנו. זה מבטא את הערכים הבסיסיים שלנו: עבודה קשה, יושר והגינות. זה מזכיר לנו להרחיב את הכבוד לכל בני האדם ולכבד את הייחודיות שלהם.

להקשיב למילוי ההתחייבויות שלנו. היושרה שלנו נמדדת באיכות, אמת, כבוד ואחדות לכולם

איכות

איכות מגדירה את הסטנדרטים של מצוינות. בין אם זה מצא בתזמון המדויק שלנו, , סגנון הניהול שלנו עומד כסמל של איכות, ועבודה מהמדרגה הראשונה, זמן רב לאחר שכל בעלי המלאכה סיימו את העבודה על פי הסטנדטרים הגבוהים ביותר

אמת וכבוד

זה מגדיר את המחויבות שלנו לשותפים שלנו בשם הלקוח, קבלני המשנה, אדריכלים, הספקים והקהילה. אני מחויב לעבודה משותפת, המכבדת את האינטרסים של כולם ושמירה על סדר יום משותף להגשמת חוזה. אנו מאמין כי מאמץ מוגבר בשם הלקוחות שלנו -יגרום שיטות עסקיות הוגנות, תקשורת פתוחה, ורמות אמון  במערכות היחסים שלנו.

אחדות ושלמות

זה מדבר על הדרך בה אנו פועלים כחברה. שיתוף פעולה, עם דגש על עבודת צוות מתמיד-מאפשרת לנו הקבלנים להשיג הגשמת לקוחות והצלחה. זה אומר נאמנות זה לזה ויד לעזרה או הצעה בעת צורך. אנו נחוש לפעול באיכות ויושרה מוחלטת, חיזוק מוניטין שנבנה על ערכים אלה. מילות אלה פועלים כתזכורת יומית של איך אנו מחפשים לעשות עסקים.

המטרה שלנו היא, שהפעולות שלנו תהיה להדגים ערכים אלו, להבדיל אותנו מהמתחרים שלנו ולהגן על האינטרסים של אלה שאנו משרתים.

הכל כאשר הלקוחות שלנו ממליצים, נצליח.

אזורי הפעילות העיקריים שלנו

אנו פועלים ונותנים שירות בזמינות גבוהה עד מיידית בכל אזור לב המדינה מאזור באר שבע בדרום ועד עפולה בצפון. אנו פועלים באזורים נוספים אך על מנת לשמור על אותה תפיסה של שירות מצוין אנו בוחרים במיקוד אזורי יעיל !

אנחנו כאן לשירותכם

או השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

הקבלנים