הקבלנים

שיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה

תהליך שיפוץ חדר אמבטיה מורכב יותר משיפוץ רגיל

תהליך שיפוץ חדר אמבטיה הוא תהליך שעלותו נחשבת ליקרה יחסית לשיפוץ של חדרים אחרים בבית, וזאת מכיוון שחדר האמבטיה מכיל בתוכו שורה של אמצעים מובנים, לרבות: קירות קרמיקה, מקלחון או אגן אמבטיה, כיור, תשתית אינסטלציה ובמקרים רבים גם אסלה. פרט לעבודות התשתית הכרוכות בביצוע שיפוץ אמבטיה, גם לפריטים עצמם ישנה עלות שבסך הכל יכולה להסתכם בסכומים גבוהים ביחס למשל, לעבודת טיח, צבע ועבודת גבס קטנה בחדר השינה או בחדר הסלון.

שיפוץ אמבטיה לאווירה חדשה של ניקיון והתחדשות

כמו כן, חדר האמבטיה הוא החדר שבדרך כלל יזכה לשיפוצים לפני חדרי הבית האחרים, ויש לכך סיבות ברורות. חדר האמבטיה הוא החדר בו אנו זקוקים לאווירה של ניקיון, של התחדשות ושל אסתטיקה. זה הוא גם חדר הסובל מרמה גבוהה של שחיקה ובלאי בגלל השימושים שלנו בו, האדים הגורמים להיווצרות פטרת, עובש וקילוף של הטיח וכדומה. תחושה של אסתטיקה ואווירה טובה נדרשות לנו בכל רחבי הבית, אלא שבחדר האמבטיה הדברים מקבלים ביטוי רב יותר לאור הבלאי שנוטה חדר זה לעבור. בהתאם לכך, שיפוץ חדר אמבטיה מתקיים במקרים רבים במנותק מתהליכי שיפוץ אחרים בבית, ובמקרים רבים אחרים, את תחושת ההתחדשות שלנו אנחנו מספקים לעצמנו על ידי הזמנת שירות שיפוץ אמבטיה, החלפת קרמיקה בקירות, החלפת הריצוף לריצוף קרמיקה ובמקרים רבים גם החלפה של אגן האמבטיה במקלחון חדש ומודרני. בהתאם לכך, את עבודת השיפוץ מומלץ להזמין מאיש מקצוע וותיק ומנוסה, שיכול לפרוש בפניכם את כל אפשרויות העיצוב הזמינות, לבצע את העבודה, לרבות עבודות של תשתית אינסטלציה, ביוב וחשמל, בצורה מקצועית וקפדנית, ויכול גם להציע את כל החבילה ברמת מחיר תחרותית ואטרקטיבית.

אז כמה זה עולה?

עלות שיפוץ של חדר אמבטיה יכולה לנוע בין אלפי שקלים ועד עשרות אלפי שקלים, הכל בהתאם להיקף השיפוץ, רמת העיצוב של החדר המשופץ, איכות העבודה והמוניטין של איש המקצוע, איכות הפריטים המשולבים בתהליך השיפוץ, ובהתאם לשאלות כמו האם יש צורך לבצע החלפת ריצוף וקרמיקה, האם יש צורך להחליף תשתיות וכדומה.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *